Titles you rated
UndisputedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5