Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0