Movies
Ratings
95
The PiratesRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
ChunhyangRated ★ 3.5