Movies
Ratings
699
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5- The HuntRated ★ 1.0
- OUTRAGERated ★ 2.0
BargainRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
TopophiliaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0