Titles you rated
The Little PrinceRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5