Movies
Ratings
688
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0