Movies
Ratings
200
District 9Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5