Movies
Ratings
139
ShrekRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
Eight Legged FreaksRated ★ 2.5
Chicken LittleRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0