Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
RansomRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0