Series
Ratings
322
You and Everything ElseRated ★ 5.0
ManifestRated ★ 2.5
RatchedRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Four SeasonsRated ★ 2.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.5