Movies
Ratings
320
Cats Don't Come When You CallRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0