Series
Ratings
23
Attack on TitanRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5