Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0