Titles you rated
K-PAXRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 1.5
PadakRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 1.5
Man of MenRated ★ 2.0
PawnRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Police Story 2013Rated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0