Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5- 대결Rated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0- Papa, please don't leave.Rated ★ 3.5
AllergyRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
If You Were MeRated ★ 3.5- Nowhere BoyRated ★ 5.0
- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
- The Game of AllRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0- TYLENOLRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0