Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
BOSSRated ★ 5.0- BOSSRated ★ 5.0
Bomb Bee MenRated ★ 3.0- 명탐정의 규칙Rated ★ 1.0
- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- SmileRated ★ 2.0
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 2.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
- Bambino!Rated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0