Titles you rated
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0