Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Better ManRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5