Series
Ratings
273
First LadyRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0