Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The RitualRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.0