Titles you rated
 The Big SwindleRated ★ 5.0 The Big SwindleRated ★ 5.0
 SnatchRated ★ 5.0 SnatchRated ★ 5.0
 Blue StreakRated ★ 4.5 Blue StreakRated ★ 4.5
 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0 Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
 Don JonRated ★ 3.0 Don JonRated ★ 3.0
 TaxiRated ★ 4.0 TaxiRated ★ 4.0
 FluRated ★ 3.5 FluRated ★ 3.5
 Angels & DemonsRated ★ 4.5 Angels & DemonsRated ★ 4.5
 The RockRated ★ 4.0 The RockRated ★ 4.0
 The Hot ChickRated ★ 4.0 The Hot ChickRated ★ 4.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
- All Bark No BiteRated ★ 5.0
 Pineapple ExpressRated ★ 5.0 Pineapple ExpressRated ★ 5.0
 MoneyballRated ★ 5.0 MoneyballRated ★ 5.0
 ArahanRated ★ 3.5 ArahanRated ★ 3.5
 Face/OffRated ★ 4.5 Face/OffRated ★ 4.5
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 A MuseRated ★ 4.0 A MuseRated ★ 4.0
 HancockRated ★ 4.5 HancockRated ★ 4.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0