Movies
Ratings
35
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Aces Go PlacesRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0