Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
S.I.U.Rated ★ 1.5
Tears of the SunRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.5