Series
Ratings
13
The Good DoctorRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0