Movies
Ratings
29
MasqueradeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 2.0