Movies
Ratings
211
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0