Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5