Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Broken RecordRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0