Series
Ratings
18
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- You and IRated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5