Movies
Ratings
364
HerRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
WantedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0