Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
The KillersRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5