Movies
Ratings
902
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0