Series
Ratings
105
AdolescenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
A Farewell to OzarkRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5