Movies
Ratings
601
To LiveRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5