Series
Ratings
163
UnnaturalRated ★ 4.0
PengRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- The World God Only KnowsRated ★ 1.5