Movies
Ratings
512
Let Me InRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
Keep the Lights OnRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Beautiful LifeRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.5