Titles you rated
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0