Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5