Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Great PretenderRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0