Titles you rated
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Eagle EyeRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 1.0
Innocent StepsRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0