Titles you rated
Men in BlackRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 4.0