Movies
Ratings
50
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5