Titles you rated
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5