Series
Ratings
108
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Lady StormRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 2.5- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Angel's RevengeRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Two MothersRated ★ 2.0