Movies
Ratings
202
OblivionRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5