Movies
Ratings
25
MasqueradeRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Detroit Metal CityRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0