Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 5.0