Movies
Ratings
437
SmugglersRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
AfterRated ★ 3.0