Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0