Series
Ratings
44
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0